İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - deniz

Sayfa: [1] 2 3 ... 20
1


Aracınızın boyasına zarar vermeden özel aletlerimiz ile boyasız bir şekilde göçükleriniz özenle düzeltilir. Böylece aracınız orjinalliğini korumaya devam etmektedir. En uygun fiyatlar ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Serviste çalışan teknisyenlerimiz profesyonel oldukları için minumum hata ile en iyi düzeltmeyi yapmaktalar.Ayrıca aracınız güneşten korunması için hatasız ve kusursuz bir şekilde cam filmleri itina ile araçlarınıza takılır. Siz değerli müşterilerimiz için birçok hizmetimiz vardır detaylar için sitemize bekleriz.

Hizmetlerimiz:
güngören boyasız göçük düzeltme
güngören cam filmi
merter göçük düzeltme

Adresimiz: https://otoharita.com/2020/02/21/gungoren-gocuk-duzeltme-merkezi-50tl/2
19 liradan başlayan fiyatlarla sizde instagram için düşmeyen takipçi satın alabilirsiniz. Türkiyenin en iyi paneli olarak siz değerli müşterilerimiz için en iyi takipçi hizmetini veriyoruz. Yüzlerce memnun müşteri ile hiç şikayet almadan hizmetimiz devam etmektedir. Kolay kullanım sağlayan panelimiz ile kolayca sipariş verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemize girmek.

Tags; instagram takipçi satın al,düşmeyen takipçi satın al,aktif takipçi satın al

Adresimiz: https://www.uzmantakipci.com/instagram-takipci-satin-al.html


3
General Discussion / DGN ÇATI CEPHE KAPLAMA SİSTEMLERİ
« : Şubat 21, 2020, 11:36:22 ÖÖ »


Sektörün lideri olan ve bu liderliğini koruyarak daha da ileriye taşımak için çok çalışan DGN ÇATI VE CEPHE LTD. ŞTİ. sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübesinin haklı gururunu yaşamaktadır.

1988 yılında Yön. Kur. Başkanı Bayram DOĞAN tarafından filizleri atılan ve bugün 5.000 m2 açık alanda 2300 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren DGN ÇATI VE CEPHE LTD. ŞTİ. yılda 300.000 m2 endüstriyel işletmelerin çatı ve cephesini kaplamakta ayrıca hafif çelik konstrüksiyon işleri yapmaktadır. Boyalı ve galvanizli sac satışı yapmakta olup ayrıca trapez hattı, boy kesme hattı, abkant ve makas gibi makine parkuru ile hizmet vermektedir.

Sayısız çatı ve cephe kaplama işlerine imza atan firmamız yıllar içinde sektörde lider ayrıca aranan olan firma olmayı başardı. Bundan sonrası için hedefimiz, şu an bulunduğumuz konumu koruyarak, yeni yatırım ve yeni açılımlarla şirket kimliğimizi daha da ileri taşımaktır.

Tags:
sac panel
polikarbon
sac çatı paneli
polikarbon

Site Adresimiz: http://www.dgninsaat.com.tr


4
General Discussion / Saç Panel - Polikarbon - Sac Çatı - Panel
« : Şubat 21, 2020, 10:39:35 ÖÖ »


DGN inşaat olarak 20 yılı aşkın bir süredir yenilikleri takip ederek en iyi hizmet verebilme adına hizmetlerimiz hızla devam etmektedir.En uygun fiyatlarla en güzel ve kaliteli hizmetler sunmak temel prensibimizdir. Teknolojinin bize sunduğu imkanlarıda kullanarak kaliteli ve kalıcı eserler yapıyoruz. Tecrübeli ekibimiz sayesinde müşterilerimiz bizden memnun kalmaya devam ediyorlar. Sac panel,polikarbon,sac çatı paneli gibi işlerde en doğru sistemi uygulamaktayız. Hizmetlerimiz ve detaylar için web sitemize bekleriz.

Site Adresimiz: http://www.dgninsaat.com


5
General Discussion / Kümülatif Bilgi
« : Şubat 21, 2020, 01:32:30 ÖÖ »
Bilgi nedir?

Bilgi sözlük anlamı olarak insanın aklının hafızasının kaydedip saklayabileceği olgu, ilke ve gerçekliklerle bir konu hakkında öğrenebilen öğretilebilen her şey anlamına gelir.

Bu anlamda etrafımda bulunan her şey bize bilgi sunan birbirinden farklı birer materyal olmaktadır. Bu materyaller bize kullanmamıza yarayan ve ihtiyacımıza cevap veren kümülatif bilgi kaynakları olarak hizmet vermektedir.

Kümülatif bilgi etrafımızda olan her türlü veriyi kapsamaktadır. Bu kapsam dahilinde bize sunulan bilgi çeşitleri ise merak edilen her tür bilgi olabilmektedir. Kümülatif bilgi ile bilgi arasında en büyük fark ise gerçek dışı olmayan ve salt bilginin sunulduğu ortam anlaşılmalıdır.

Bilginin bize kümülatif olarak ulaşması belli birkaç aşama sonrasında olmaktadır.

Bu aşamalar sonucunda bilginin doğru olarak kullanıcıya sunulması sağlanmaktadır.

Bu aşamalar

Araştırma

Geliştirme

Kaydetme

Sunma

Araştırma safhasında kullanıcıya sunulacak olan kümülatif bilgi ilk önce ham olarak ele alınır. Ham olan bilgi hangi konu ile alakalı ise yardımcı ve destekleyici tezler fikirler ve öneriler eklenerek konu ile ilgili bilgi bankası oluşturulur. Oluşturulan bu bilgi bankası diğer aşamalarda kullanılmak üzere saklanır.

Geliştirme bölümünde ise kümülatif bilgiye ulaşmak için toplanan ve saklanan bilgilerin, kullanıcın istediği talep ettiği veya almak istediği veri yönünde kurgulanması ve tasnif edilmesiyle oluşur.

Örneklemek olursa Kümülatif bilgi youtube kanalımızda yayınlanan
https://www.youtube.com/channel/UCpFdqify3yTG-L4JMnAIjYw/featured  parmak izlerinin farklı oluşumlarını anlatan videomuzu izleyebilirsiniz.

Kullanıcıya sunulması istenilen bilgi parmak izlerinin her insanda birbirinden farklı olmasıdır. Bu farklı olma sebeplerinin DNA kodlarına bağlı olarak veya kişinin gelişimi sırasında yasadığı olaylar sonrasında izlerin oluşumu ve şekillerini izleyebilirsiniz

Geliştirme aşaması tamamlandıktan sonra kullanıcıya iletilmesi gereken bilginin zai olmaması, kaybolmaması ve deforme olmaması için kaydedilmesi gerekmektedir.

Kümülatif bilgi sahibi olmaya yakınlaştık fakat her şey tamam mı?

Kullanıcı araştırılan, geliştirilen ve kaydedilen bu bilgilere ulaşımı nasıl sağlayacaktır.

Bu bilgiler kullanıcının anlamayacağı şekilde dilde veya görsellerle kullanıcıya iletilmedi ise kullanıcının işine yaramayacak ve gerçekten kaliteli olan bilgi adeta bir anlamsız bilgi yığını olacaktır.

Sunum bilginin işlenmesi araştırılması geliştirilmesi ve kaydedilmesinden sonra kullanıcıların anlayacağı şekilde gösterilme işidir.

Örnek olarak, yetişkinlerin anlayacağı bir videoyu çocuklar izlediği zaman anlamayabilir.

Bu çeşitli bilgileri bize toplayarak kümülatif bilgi hazinesi olarak sunan kanalımız https://www.youtube.com/channel/UCpFdqify3yTG-L4JMnAIjYw/featured linkinden takip ederek istediğiniz , sevdiğiniz ve merak ettiğiniz konularda eğitici bilgileri bulabilirsiniz


6
General Discussion / Altın İsimli Kolye
« : Şubat 20, 2020, 11:01:37 ÖÖ »


Sevdiklerinize en güzel verebileceğiniz bir hediye. Altı harflerle isminizi yazıyoruz. Bu jest karşısında mutlu edemeyeceğiniz insan yoktur. Sevgililer gününde,doğum günlerinde,evlilik yıl dönümlerinde,sevgiliniz size küstüğünde barışma hediyesi olarak ve birçok özel günlere hitap eden bu hediyeye bayılacaklar. Detaylar ve sipariş için sitemize bekleriz.

Site Adresimiz: https://www.altinisimler.com


7
General Discussion / Bilgisayar Güvenliği
« : Şubat 19, 2020, 11:10:53 ÖÖ »
Kendiniz hacker olma yolunda adımlar atmak istiyorsanız hemen gelin ve sizin için özel olarak günde 2 tane hack yöntemi ve araçlarını sizlerle paylaşmaktayız.
Günlük olarak yazdığımız makaleleri uygulayarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Hackerların kullandığı yöntemler ve dersleri ücretsiz olarak sizinle paylaşmaktayız.
Hackerların saldırıları sizde artık basit işlemlere uygulayabilirsiniz. Gel ve bize katıl senin için özel hazırladığımız makaleleri uygula ve kendini geliştir.

Tags; Hacker Olma, Hacker Dersleri, Hacker Arşivi, Hacker Programları, Hacker Dersleri, Hacker Dersleri Alma8
General Discussion / Tetik - Parmak - Losyon Püskürtücüleri
« : Şubat 18, 2020, 08:48:47 ÖS »


Web sitemizde bulunan ürünler şunlardır;
Tetik Püskürtücüler,Losyon Pompa Çeşitleri,Parmak Sprey Çeşitleri ... gibi ürünlerimiz mevcuttur. Kaliteli hizmetimiz temel prensibimizdir. Ürünlerimizden memnun kalacağınıza eminiz.Siparişleriniz hızlı teslimat ile sizlere ulaştırılmaktadır.  Nurdim Plastik Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Şti. olarak plastik sektöründeki gelişmeleri takip etmekteyiz. Bizler bu alanda 2015 yılından beri önemli işler yapmaktayız.Bu alanda çok ilerde bir kuruluş olmaktayız. Bizleri seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Detaylar için web sitemize bekleriz.

Sitemize girmek için tıklayınız:
Tetik püskürtücü
Parmak püskütücü
Losyon pompa9
General Discussion / Bu Sözlük Para Kazandırıyor
« : Şubat 18, 2020, 06:47:05 ÖS »
Popüler sözlükler arasında yavaş yavaş yer almaya başlayan vegasözlük sitesine girerek kullandığınız nicklerinizin başkası tarafından alınmadan siz almak için acele edin. Sözlük sitemizde her konuda sohbetler edilmektedir. Sizde ilginizi çeken konuya yorumlar yazabilir veya istediğiniz konuyu açıp sohbet ortamı yaratabilirsiniz. Sözlüğümüz kolay kullanımı olan eğlenceli bir sözlüktür. Herkesin ihtiyacı olan parayı internetten para kazanarak sağlamak artık çok kolay. Detaylar için web sitemize bekleriz.

Site Adresimiz: para kazandıran sözlük10
General Discussion / Yangın Merdiveni
« : Şubat 16, 2020, 07:37:53 ÖS »


Bir birinden farklı modelleri ile yangın merdivenlerimiz sizler için satışa sunulmuştur. Her apartmanda olması gereken bu merdivenler sayesinde binlerce insan ölmekten kurtulmuştur. Yangına dayanıklı metalden yapılan bu merdivenlere vereceğiniz para sizin hayatınızı kurtaracak bir sigorta olmaktadır. Yangın merdiveni modellerine sitemizden bakabilir ayrıntılı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.Detaylar için sitemize bekleriz.

Site Adresimiz: Yangın Merdiveni11
General Discussion / Kanada Sertifika ve Diploma Programları
« : Şubat 15, 2020, 09:33:59 ÖS »
 Üniversiteler ve kolejlerin bünyesinde bulunan Kanada Sertifika Programları: Kariyerinde ilerlemek isteyen kişiler, üniversite veya kolej mezunu öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kanada sertifika ve diploma programlarının tercih edilmesindeki en önemli sebeplerden biriside sunduğu ekonomik eğitim programlarıdır. Eğitim süresinin esnek olması bir başka tercih nedenidir. 4 haftadan sürelerle eğitim alabilirsiniz. Bazı programların süresi 2 yıl kadar sürmektedir.

 Kanada sertifika ve diploma programlarının süresi katılım sağlayacağınız programa göre oldukça değişiklik gösterebilir. Birçok farklı alanda  öğrencilere eğitim fırsatı tanınmaktadır. Bilgi İşlem, İşletme, Sağlık gibi birçok farklı alanda öğrencilere eğitim fırsatı sunmaktadır.

  Başvuru işlemleri ve doğru programın seçimin oldukça önemlidir. Kanada sertifika programlarına kayıt işlemlerinizi Kanada Kültür Merkezinin alanında uzman danışmanlarıyla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-2-yillik-sertifika-programlari.html

12
General Discussion / mekanikbilgi.com 'a herkesi bekleriz.
« : Şubat 15, 2020, 08:59:04 ÖS »


Websitemiz uzun araştırmalar neticesinde 2016 da açıldı. Amacımız mekanik tesisata yönelik malzemeleri,tedarikçileri sizle paylaşmaktır. İnşaat sektöründe mekanik tesisat büyük yer etmektedir. Bu sektörde yeterli bilgisi olmayanlar için aydınlatıcı bilgilendirmeler sunmaktayız. Sizinde sorunuz varsa sitemizden yorum olarak sorabilirsiniz. Detaylar için tıklayın.

Site Adresimiz: http://mekanikbilgi.com
13
General Discussion / Yangın Vanası
« : Şubat 14, 2020, 09:35:31 ÖS »


Yangın vanası sitemizde ihtiyacınız olan yangın ile alakalı birçok şeyi bulabilirsiniz. Yeni üretim fas vanası,yangın dolabı vanası,yangın vanası kullanım alanları detaylı anlatımı gibi şeyler sitemizde yer almaktadır. Ürünlerimizin resimlerini görmek ve detaylı özelliklerini öğrenmek isterseniz tek yapmanız gereken web sitemizi ziyaret etmek olacaktır.

Site Adresimiz: https://www.yanginvanasi.com

14
General Discussion / Pomeranian - Toy Poodle ve Birçok Köpek Burada
« : Şubat 14, 2020, 08:53:54 ÖS »


Pomeranian boo ve daha fazlası hakkında detaylı bilgiye web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ücretsiz köpek ilan sitesi olan binbirkopek.com yoluna hızlı ve emin adımlar ile devam etmektedir. Sizler için en etkili ve en uygun şartları oluşturup gönül rahatlığıyla köpek ilanı verebilir aynı zamanda köpek fiyatlarına da bakabilirsiniz. birbirinden güzel yavru köpeklere ulaşmanız artık https://binbirkopek.com adresi sayesinde mümkün. Şimdi sizde girin ve hemen satılık köpek ilanlarına göz atın.

Tags:  pomeranian fiyatları, toy poodleköpek fiyatları, poodle


15
General Discussion / Adasan Çekvalf ve Yangın
« : Şubat 14, 2020, 07:50:13 ÖS »


Yangın vanaları,itfaiye bağlantı ağızları,yangın dolapları,yangın dolap parçaları gibi ihtiyaçlarınızı sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Mesai saatleri ve mesai saatleri dışında bile sizlere teknik desteklerimiz mevcuttur. Siz değerli müşterilerimize 24 yılın verdiği tecrübe ile profesyonel hizmet vermekteyiz.Ürünlerimiz tamamen yerlidir. En kaliteli malzemeden üretilen ürünlerimizden memnun kalıcaksınız. Detaylar sitemizde.

Site Adresimiz: https://adapres.com

Sayfa: [1] 2 3 ... 20