İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - the

Sayfa: [1]
1
General Discussion / Avrupa Gelinlik
« : Mayıs 28, 2019, 08:34:13 ÖÖ »
Yeni hayatınızın ilk gününde içinde harika hissedeceğiniz en zarif ve en güzel gelinlik modelleri konusunda uzman tasarımcıların kişiye özel dokunuşları ile en özel gününüzde kusursuz görüneceksiniz.
İzmir gelinlik zevkinize ve tarzınıza en uygun yeni sezon gelinlik modellerinden biri mutlaka size göre.
Sizi mükemmel bir şekilde yansıtacak gelinliğe toptan gelinlik sitemizi kullanarak kolayca ulaşabilir, gelinliğinizi dilerseniz online olarak satın alabilir.

2
General Discussion / Kürtaj Hakkında
« : Mayıs 27, 2019, 06:52:25 ÖS »
Kürtaj (halk arasında doğum aldırma, bebek aldırma, kürtaş gibi isimler verilir) rahim içerdiği gebeliğin çeşitli yöntemlerle yapılması işlemidir.
İzmir kürtaj sadece istemli hamilelik yapılmaması, yapılmaması, sonlandırılması ve uzun süren parçaların alınması veya kapatılması gebelikleri, boş gebelik gibi durumları almak için yapılır.
Kürtaj fiyatları oldukça pahalıdır. Dış gebelik kürtaj ile alınamaz, devlet hastanesinde kürtaj ameliyat veya ilaç tedavisi yapılır.
Aslında kürtaj sadece gebeliğin tarihi için bir şey değil.
Rahim ağzının genişletilmesi rahim içerisine küretajı yapmak için gerekli aletleri sokabilmek için portresi.
Bu genişletme işlemi için ince çubuk şeklinde kalın bitkilerde artan metal bujiler kullanılır.
Çoğaltmadan bu genişletme işlemi gerekmeden direkt ince plastik kanül rahim ağzından içeriden geçirilerek kürtaj işlemi yaparak.

3
General Discussion / Bosna Hersek
« : Mayıs 27, 2019, 06:24:20 ÖS »
Bosna hersekte ne yenir , benim yemek konusunda hiç dert tasa çekmediğim, içinde ne var diye düşünmediğim ve hatta lezzetlerini özlediğim mutfaklardan birisidir.Coğrafi konumu, komşuları ve tarihi göz önünde bulundurulduğunda mutfaktaki çeşitlilik hiç şaşırtıcı değil.Yetişen sebzelerin ve etin harmanlandığı zengin çorbalar, etli sulu yemekler, börekler ve hamur işleri ve tatlıları ile naif ve biraz tanıdık bir mutfağı var.Saraybosnada gezilecek yerler listesi, başta Osmanlı eserleri olmak üzere bir çok önemli tarihi yapıdan oluşuyor. Balkanlardaki en güzel şehirlerden Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna, ilk olarak 1463 yılında Osmanlı topraklarına katılsa da kısa süre içinde kaybedilmiş.Şehirdeki tüm önemli gezilip görülecek yerlerin birçoğu birbirine yürüme mesafesinde olduğundan keşfetmesi kolay bir şehir.Bosna hersek tarihi yerler çekirdeği olan 'Stari Grad', yani Başçarşı, kentin en önemli cazibe merkezi. Şehri gezmeye başlamak için en uygun nokta olabilir.

4
General Discussion / Bindallı Modelleri ve Fiyatları
« : Mayıs 18, 2019, 07:27:53 ÖS »
Bindallı modelleri, her gelin adayının arama markajında olan bir kıyafet türüdür.Gelinler, o günde hayatın yeni bir aşamasına geçiş yaparken akılda kalıcı bir tören veya organizasyon hayal ederler.
Kına gecesi, düğün arifesinde yapılır düğün salonlarında boş yer bulmanın zorlaşmasından dolayı farklı tarihlerde kına gecesi düzenlense de geleneksel olarak bir gün öncesinde bu organizasyon düzenlenir ve bu gecenin başköşesinde yer alan şeylerden biri de bindallıdır.
Bindallı fiyatları ve modelleri, kişinin zevkine ve tercihine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Sayfa: [1]