İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - arkan

Sayfa: [1] 2
1
General Discussion / Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir
« : Şubat 11, 2020, 02:14:55 ÖS »
Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?


Akustik Cihazla Su kaçağı nasıl bulunur?
Alt kat komşunuz geldi ve banyonuzdan aşağı su damladığını söyledi. Bu durum ev sahibi ve alt kat komşu için oldukça rahatsız edici bir durumdur. Eskiden bu tür durumlar daha büyük zahmete ve masrafa neden olurdu. Çünkü teknolojik cihazlar kullanılarak Su Kaçağı Nasıl Bulunur tekniği bilinmediğinden ev inşaat alanına dönerdi. Evinizin duvarlarında, zemininde ıslaklık veya nemlenme varsa hemen profesyonel firmalardan birini arayarak yardım istemelisiniz.
Tesisatçılar beraberlerinde getirdikleri akustik dinleme cihazıyla temiz su sistemindeki kaçağı kırıp dökmeden bulabilirler. Şayet kaçağın barı düşükse temiz suyun basıncı yükseltilir. Basınç yükselince akustik dinleme cihazıyla çok daha kolay bir şekilde kaçak bulunur. Kaçağın olduğu alan bir fayans büyüklüğünde kırılarak tamiri yapılır.

2
General Discussion / Sultangazi Su Kaçağı Tespiti
« : Şubat 04, 2020, 10:10:01 ÖÖ »
Su Kaçağı Tespiti Sultangazi

Şayet Sultangazi ilçesinde ikamet ediyorsanız ve su kaçağı sorunu yaşıyorsanız; bu sorundan çok kısa bir süre içerisinde kurtulmanız mümkün olacaktır. Zira bölgede hizmet sunan firmamız; su kaçağının tespiti konusunda uluslar arası kalite standartlarında bir çalışmaya imzasını atmaktadır.  su kaçağı tespiti sultangazi ilçesinde tam anlamıyla sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir. Böylece bölgedeki su kaçaklarının tespit edilmesinin yanında bu sorunların kalıcı olarak giderilmesi de mümkün olmaktadır. Firmamız su kaçağının tespit edilmesinde firmamız son teknolojik gereçleri kullanmaktadır. Böylece tam ve isabetli bir şekilde su kaçaklarının tespit edilebilmeleri de mümkün olmaktadır. Ayrıca firmamız su kaçağı tespiti konusunda alanında uzman olan ve profesyonel bir şekilde hizmet sunan personel yapısına da sahip olmaktadır.
https://sukacagitespitisultangazi.com

3
General Discussion / Car Wallpaper Araba Duvar Kağıtları
« : Ocak 31, 2020, 12:01:09 ÖÖ »
Araba Duvar Kağıtları

Araba duvar kağıtları yani Car Wallpaper
olarak da bilinen bu programla, çok sayıda araba resimlerinizi telefona indirip onları ekran resmi olarak kullanabilmeniz mümkündür. Arabalara karşı merakınız ve ilginiz varsa; Mercedes, Bmv, Audi, Ford, Nissan, Chevrolet ve daha nicelerinin resimlerini göreceğiniz bu uygulama tam sizlere göre tasarlanmıştır. Bütün araba resimlerini HD kalite ve çözünürlükte bu program içerisinde bulabilirsiniz.
HD araba arka plan uygulaması, bünyesinde 30 binden fazla resmi barındırmaktadır. Yeni ilave edilen araba resimleri ile bu sayı artmaktadır. Kolay kullanıma sahip olan bu uygulama ile ekranlarınızın havası değişecektir. Ücretsiz olan bu programla birlikte, beğendiğiniz araba resimlerini indirebilirsiniz. Galeriden onlara ulaşıp ekran resmi yapabilirsiniz.

4
General Discussion / Sacbakimi.co
« : Ocak 30, 2020, 12:04:58 ÖS »
Saç Dökülmesi Sebepleri

Saç dökülmesinin birden fazla sebebi bulunmaktadır. Erkeklerde ise bayanlara oranla daha sık dökülme görülür. Saç dökülmesi yaşa ve genetik faktörlere en temel sebep olarak bağlıdır. Dökülme genel olarak alnın genişlemesi yani alındaki saç çizgisinin geriye doğru ilerlemesi şeklindedir. Zamanla bu kısımda bulunan saçlar seyrelmeye ve yok olmaya başlar. Saçlar dışarıdan etkiye en kolay maruz kalan yerlerden olduğundan çevresel faktörler saç dökülmesinin önemli sebeplerindendir. Örneğin hava kirliliği saç dökülmesini çok etkiler.

Kişi eğer ki aşırı strese maruz kalıyor ise saç dökülmesi başlayacak ve zamanla bu durum hızlanacaktır. Bu durum kişiye bağlı olarak farklılık gösterir. Saç dökülmesinin bir de zaman içerisinde kişinin yaşam şekline bağlı gelişen sebepleri vardır. Kişide kronik bir rahatsızlık var ise bu durum saç dökülmesini tetikleyebilir. Aynı şekilde belli bir hastalıktan dolayı kullanılan ilaçlar saç dökülmesine sebep olabilir.

Yetersiz beslenme sonucu bazı vitaminlerin eksikliği saç dökülmesi sebepleri içerisinde önemli bir yer kaplar. Bunun yanında saça uygulanan kozmetik amaçlı olan bir takım ürünler ise yan etki yapabilir veya zamanla saçlarda yıpranmaya yol açarak dökülmelere sebep olabilir.

Kişi de eğer hormonal bir bozukluk var ise saç dökülmesinin yaşanması kaçınılmazdır. Ve tabi ki en etkili sebeplerden bir tanesi genetik faktörlerdir. Ama bunların hiç biri sizin ömür boyu saçsız yaşayacağınız anlamına gelmez. Birçok saç ekimi yöntemi sayesinde saçlarınıza kavuşabilirsiniz.

5
General Discussion / Lamy Dolma Kalem
« : Ocak 13, 2020, 12:36:52 ÖÖ »
Lamy Dolma Kalem


Her ne kadar teknoloji ilerlemiş olsa da söz uçar yazı kalır şiarından da yola çıkarak gündelik yaşamda insanlar arasında kullanılan iletişim türlerinin başında yazmak, kimi zamanlarda da çizmek gerekiyor. İşte bunun için de farklı özelliklerde kalemler kullanılıyor. Bunlardan bir tanesi de dolma kalemler. Bu alanda da çok önemli markalar ve işte onlardan bir tanesi 1930 senesinden beri dünyanın birçok yerinde herkesimden, her yaştan insanın vazgeçilmezi olan Lamy dolma kalem. Kurucusu olan Joseph Lamy’nin soyadını taşıyan bir Alman markası. Farklı amaçlar için dünden bugüne üretilen çok özel dolmakalemler var. Son derece ergonomik tasarımı olan dolma kalemler olup genç yaşlı çocuk herkes rahatlıkla kullanılabiliyor.

6
General Discussion / Bağcılar Su Kaçağı Tespiti
« : Aralık 25, 2019, 03:42:22 ÖS »
Su Kaçağı Tespiti Bağcılar İlçesinde Nasıldır?

Yaşam alanlarında su kaçağı sorunun yaşanılması oldukça can sıkıcı bir durum olduğu için bu sorunun bir an önce giderilmesi de şarttır. Bu noktada yapacağınız ayrıntılı bir araştırma neticesinde sorunsuz ve nitelikli bir su kaçağı tespiti hizmeti satın alabileceğiniz Bağcılar; mükemmel seçenekleri size sunacaktır. Bununla birlikte Bağcılar su kaçağı tespiti hizmetlerinin her geçen gelişim gösterdiği bir ilçe olarak karşımıza çıkmaktadır. Bağcılar ilçesinde sorunsuz ve kaliteli bir şekilde hizmet sunan bir su kaçağı tespiti hizmeti satın almak mı istiyorsunuz? O zaman Su kaçağı tespiti Bağcılar olarak ayrıntılı bir araştırma içerisinde yer almak şarttır. Bu sayede hem sorunsuz hem de mükemmel bir kalitede su kaçağı hizmetinin satın alınması da mümkün olacaktır.

7
General Discussion / Kaliteli Yabancı Dizi İzleme Sitesi: Diziloca.com
« : Aralık 19, 2019, 12:58:20 ÖÖ »
Birçok insanın en büyük zevki film izleme etkinliğidir. Kendi evinin konforunda, herhangi bir ücret ödemeden üstelik en son çıkan yabancı dizileri seyretmek için yeni adresin adı DiziLoca.com İnternet adresi olacaktır. İnternet ortamında pek çok film sitelerine rastlamak mümkündür. Ancak bir çoğu kalitesiz görüntü ve ses düzeneği ve sık sık olan kesintileri ile yabancı dizi izleme zorlaştırmaktadır.

  Ayrıca bu sitelerin güvenilir olanları çok azdır. Virüs problemi yaşamamak ve bunun sonucunda çok daha farklı sıkıntılara meydan vermemek için bu sitelerein güvenilirliğine dikkat etmek gerekir. Zira virüs, bilgisayara zarar vererek, içindeki bilgilerin kötü emelli kişilerin eline geçmesine sebep olabilir.

  Oysa tamamen güvenilir ve yasal olan DiziLoca sitesi ile film izlemenin tadına varırken, birbirinden güzel hikayelere evinizin konforunda seyretme olanağı bulabilmek mümkündür.

  Yeni Sezon Yabancı Dizi Seyretmenin Ayrıcalıklı Adresi

  DiziLoca ile 2019’da vizyona giren yabancı dizilere ulaşmak mümkündür. Üstelik bu filmler tamamen yasal ve sinema yapımcı ve oyuncularının hakları gaspedilmeden, yani bazı sitelerin yaptığı gibi gizli saklı kameralarla çekilerek bir anlamda emek hırsızlığı yapmadan sinemaseverlere sunulmaktadır.

  Tamamen güvenilirliği test edilerek seyircisine sunulmuş olan sitede, vizyon dizileri devamlı güncellenip, yenileri eklenerek sunulmaktadır.
  2019 yeni sezon yabancı dizilere birkaç örnek vermek gerekirse, See, Tales of the City, Russian Doll, The Mandalorian sayılabilir. Böylece yabancı dizi izleme konusunda eğlenceli bir platforma sahip olabilirsiniz.

  Sitede Pekçok Farklı Kategori Mevcut

  DiziLoca ile; aksiyon, belgesel, biyografi, fantastik, gerilim, korku, bilim kurgu, gizem, komedi, macera, romantik, spor, tarih, müzikal, fantastik dram ve son zamanların en fazla ilgi gören yabancı dizilerden istediğiniz birini seyretmek mümkündür.

  Ayrıca, yerli ve yabancı dizilerden de istenilen kategoriye uygun filmlerden seçilebilir. Üstelik bunları Türkçe dublaj, Türkçe altyazı veya orjinal dili ile seyretmek mümkündür. Bunun yanında filmlere de sitede yer verilmiştir.

   Korkudan ürpermek, gizemli filmlerle sonunun ne olduğunu merak etmek, romantik filmlerle aşkın büyülü dünyasına kapılmak mı istiyorsunuz? Yoksa, tarihin kapılarını aralamak, kahkalarla komedi filmlerinde gülmek, maceraya atılıp, kişilerin fantastik dünyasına mı girmek niyetindesiniz? Belki de farklı kültürlerin tadına varmak için Hint filmleri seyretmek istersiniz?


Site: https://diziloca.com/

8
General Discussion / Tuzla Hurdacı
« : Aralık 08, 2019, 12:07:28 ÖÖ »
Tuzla Hurdacı

Hurdacılık son zamanlarda büyük gelişme gösteren bir sektör haline gelmiştir. Ülkemizde de dünyadaki gelişmelere paralel olarak gelişen birçok hurda merkezi hizmete başlamıştır. Evinizde, işyerinizde ya da diğer yaşam alanlarınızda fazla olan tüm hurdaya konu olabilecek malzemelerinizi satarak para kazanabilirsiniz. Yani yaşam alanlarınızda size fazla gelen malzemeler kullanılması tamamlandığında kirlilik oluşturmaktan çıkar.

İstanbul’da yaşam alanlarının sınırlı olması ve evlerin de küçük olması insanların yaşam alanlarını kullanımını sınırlar. Bu yüzden de Tuzla hurdacılar hizmeti veren firmamız sizler için her türlü malzemenizi alarak geri dönüşüm tesislerinde değerlendirmektedir. Bir malzemenin değerini öğrenmek ve ölçüm işlemi için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz sizlerin talebi üzerine hemen verdiğiniz adrese gelirler.

Firmamızda Tuzla’nın her yerine hizmet vardır. Ekiplerimiz siz iletişime geçtikten sonra hemen verdiğiniz adrese gelir ve gerekli incelemeleri yapar. Belirttiğimiz fiyat listemiz üzerinden hurdalarınızın değeri belirlenir. Sonrasında size nakit olarak ödeme yapılır. Farklı ihtiyaçlarınız için bize başvurursanız her türlü geri dönüşüm işlemi için destek alabilirsiniz. Alma, işleme koyma ve teslimat süreçlerinin tamamı kendi filomuzdaki araçlarla yapılmaktadır.

Tuzla Bina Yıkımı

İstanbul’un her semtinde son zamanlarda kentsel dönüşüm hizmetleri gelişmeye başlamıştır. Bu süreçte binanın yıkımı ve ücretler yük olmaktadır. Tüm bu süreçlerin size bir yük olmaması adına Tuzla bina yıkımı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Öncelikle yıkımı yapılacak olan alanın gerekli raporlarını çıkartmaktayız. Sonrasında yapının türüne uygun olarak bir yıkım planı oluşturulur.

Yıkım yapılacak olan mekanda öncelikle ön inceleme yapıyoruz. Sonrasında ise insan gücüyle, iş makineli ya da uzun mesafeli yıkım yapılıp yapılmayacağı belirlenir. Belirlenen alanda tüm önlemler tarafımızca alınır. Alınan önlemler doğrultusunda ise personellerimiz hemen iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları içinde yıkım işlemine başlar.

Tuzla yıkım işlemleri çalışmalarımız boyunca sulu yıkın işlemi yapılır. Ayrıca binalarınızda pencere ce kapıları özel olarak sökme hizmeti de veriyoruz. Burada isterseniz pencere ve kapılarınızı satın almaktayız.  Sizler için bina yıkım işlemlerimiz farklı kampanyalarla yapılmaktadır. İsterseniz ücretini ödeyebilirsiniz isterseniz de ücret ödemeden çıkan hurda karşılığı yaptırabilirsiniz. Firmamız tüm yıkım çalışmalarınızı titizlikle yerine getirmektedir.

Tuzla Hurda Alımı

Tuzla hurdacılar arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız istediğiniz zaman adresinize gelerek tu hurdalarınızı almaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Sizler için aldığımız hurda türlerini şöyle açıklayalım;

Bakır Hurda

Bakır, demir dışındaki ürünlerde hurda değeri en yüksek madenlerdendir. Bakır olarak kullandığınız her türlü hurdayı adresinizden satın almaktayız. Her türlü bakır ürününüzü alarak tesislerimizde geri dönüşüme kazandırıyoruz. Deneyimli ekibimiz adresinizde her türlü bakır ürününüzü satın alarak ücretini de peşin olarak sizlere ödemektedir. Bu ürünler geri dönüştürülmeye en uygun metaller arasında gösterilmektedir.

Alüminyum Hurda

Alüminyum çok değerli madenler arasındadır. Özellikle günümüzde endüstri alanında birçok yerde sıkça tercih edilmektedir. Bizler her türlü alüminyum hurdanızı satın alıyoruz. Çok yüksek bir hurda değerine sahip bu ürünleri sizlerden en yüksek fiyatlarla almaktayız. Ayrıca her miktarda alüminyum ürününüzü almaktayız. Bu konuda bilgi almak ve fiyat öğrenmek için bizi arayın. Tesislerimizde tüm alüminyumlar dönüşüm yapılarak kullanıma geri kazandırılmaktadır.

Plastik Hurda

Plastik ve atık malzemeler son zamanlarda doğaya olan olumsuz etkileri dolayısıyla insanlar tarafından geri dönüştürülmektedir. Dünyadaki çevreci uygulamaların gelişmesine paralel olarak birçok ülke bu konuda çalışmalarını arttırmıştır. Bizler de teknolojik tesislerimizde hurda ya da atık plastik maddelerinizi işleme alıyoruz. İster temizleme isterseniz de ayrıştırma işlemlerinde bizlerden destek alabilirsiniz.

Tuzla hurda tesislerimizde sizler için tüm plastik malzemelerinizi ihtiyaç ve taleplerinize uygun olarak işliyoruz. Bu süreçte doğrama, parçalama, presleme ya da baskı gibi her türlü işlemi bizlerden isteyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Demir Hurdası

Demir, hurda alanında en çok tercih edilen malzemedir. Sizlerin tüm demir hurdaları çeşitlerine göre farklı fiyatlandırmalar üzerinden alınarak değerlendirilmektedir. İster büyük ölçekli isterseniz de az ölçeğe sahip demirlerinizi sizlerden alarak değerinde nakit ödeme yapıyoruz. Demir hurdaları türü bakımından çok yer kaplar ve taşınması oldukça zor bir işlemdir. Bu yüzden de uzman ekiplerimiz yükleme işlemlerini yapmaktadır.

Sizlerin gösterdiği alana demir hurdanın yoğunluğuna göre iş makinelerimizle gelerek tüm yükleme ve ulaşım işlemlerini yapıyoruz. Böylece sizlere boş alanlarda yer kaplayan ve işinize yaramayan demirler üzerinden para kazanma fırsatı veriyoruz.

Kablo Hurda

Tuzla’nın her bölgesinde bulunan her türlü kablosunu sizler adına alıyoruz. Her türlü işinize yaramayan ses sistemi, elektrik sistemi ya da binalarınızdan çıkan ve her türlü dönüşüm işlemine girebilecek kablolarınızı alıyoruz. Bakır ya da farklı malzemelerden oluşan kablolarınızı parçalayarak çevre dostu uygulamalarla geri dönüşüm tesisimizde yeniden kullanıma kazandırıyoruz.

Çıkma Kapı ve PVC Pencere Hurdası

Evlerinizde değiştirdiğiniz ya da yıkım sırasında el de ettiğiniz çıkma kapıları ve PVC pencere sistemlerini sizlerden satın alıyoruz. Her boyutta ve renkte kapı ve pencere alımı yapıyoruz. Tuzla hurdacı olarak adreslerinizde tüm kapı ve pencerelerinizi profesyonel bir şekilde söküyoruz.

Tuzla Atık Kağıt ve Atık Karton Toplama

Selüloz elyaf kağıtların üretiminde kullanılan temel maddedir. Ülkemizde her yıl 55 milyon kadar atık kağıt ortaya çıkmaktadır. İşte burada geri dönüşüm çalışmalarıyla atık kağıtları tekrar kullanıma kazandırabilirsiniz. Tuzla atık kağıt ve atık karton toplama işlemlerinizi yerine getiriyoruz.  Ülkemizdeki ormanların azalmaması ve kağıt endüstrisinin daha uzun süre var olabilmesi adına atık kağıt çalışmalarına olan yatırımlar artmıştır.

Çok düşük enerjilerle atık kağıt geri dönüşümleri tesisimizde profesyonel şekilde yerine getirilmektedir. Ayrıca bu işlemler sırasında ortaya çıkan plastik, zımba teli ve yapışkan gibi maddelerde başka endüstrilerde kullanılmaktadır. Sizler için tüm atık kağıtlarınızı evinizden alıyoruz ve geri dönüşüm sürecinde tekrar doğaya kazandırıyoruz. Kamu kurumları, özel işletmeler ve okullardan çok uygun fiyatlara alım yapmaktayız.

Tuzla Hurda Fiyatları

Tuzla hurdacı arayışlarınıza firmamıza uğrayarak son verebilirsiniz. Personellerimiz her türlü hurda yerine geçebilecek malzemenizi satın almaktadır. Öncelikle bizimle iletişime geçerek ekiplerimizin evinize ya da işyerinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Hurda sektöründe fiyatlar çok değişkendir.  Özellikle İstanbul’un semtleri arasında farklı fiyat uygulamaları söz konusudur.

Firmamız ton ya da kilo hesabına göre fiyatlandırma yapmaktadır. Yani hurda alımında birim fiyat uygulamamız vardır. Tuzla hurda fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Müşteri hizmetlerimizden fiyat politikamız hakkında bilgi alabilirsiniz. Fiyatlarımız piyasa ortalamasının üzerinde uygulanmaktadır. Ne kadar ürün verirseniz verin size verdiğimiz fiyatları uyguluyoruz.

Tuzla Ücretsiz Hurda Tespiti

Evinizde ya da iş yerinizde fazla kullanmadığınız demir, bakır, alüminyum gibi birçok hurdaya konu olabilecek malzeme tarafımızca alınmaktadır. Bizden randevu aldığınız anda ekiplerimiz yaşam alanlarınıza gelerek tüm incelemeleri yaparlar. Ekiplerimizin incelemeleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu işlem sonrasında fiyat teklifi yapılır.

Tuzla’da hurda alımı yaptırmak istediğiniz anda belirlenen teklif üzerinden size peşin ödeme yapılır. Hurdalarınızı alırken tüm taşıma, yükleme ve ulaştırma hizmetleri filomuza ait araçlar tarafından yapılmaktadır.

9
General Discussion / Pendik Hurdacı
« : Aralık 07, 2019, 05:09:15 ÖS »
Pendik Hurdacı

Günümüzde insanların çevreye olan duyarlılığı artmıştır. Bu sayede artık çevreye zarar verecek olan uygulamalardan insanlar kaçınmaktadır. Özellikle son zamanlarda gelişmeye başlayan geri dönüşüm sektörüyle birlikte yaşam alanlarında yer alan gereksiz ve fazlalık tüm eşyalar yeniden kullanıma kazandırılmaktadır. Bu çalışmalar ülkemizin her yerinde her geçen gün daha da yaygınlık kazanmaktadır.

Fazlalık olan birçok eşyanızı yeniden kullanmak üzere hurdacılara verebilirsiniz. Pendik Hurdacı arıyorsanız firmamız sizler için hizmettedir. Uzun yılların verdiği tecrübe ve kaliteli hizmetimizle Anadolu yakasında yer alan tüm gereksiz eşyalarınızı size kazanç olarak geri veriyoruz. Vereceğiniz tüm malzemeler değerinde alınmaktadır. Ayrıca en yüksek fiyatlar üzerinden alım yaptığımızı da belirtelim.

Tüm hurdaya konu olabilecek eşyalarınız tarafımızda alınmaktadır. Sonrasında ise malzemeleriniz kendi tesislerimizde uzman ekipler tarafından hemen işleme alınmaktadır. Demir, bakır ve diğer tüm hurda malzemeleriniz adresinize gelerek teslim alıyoruz. Firmamız Pendik’in her bölgesine çalışmaktadır. Bizimle iletişime geçerek hemen tüm hurda teslimatları için randevu alabilirsiniz. Ekiplerimiz sizin bildirdiğiniz ev, iş yeri ya da inşaat alanına en kısa sürede ulaşmaktadır.

Pendik Hurda Alımı

Pendik’te yaşayan tüm herkes firmamıza tüm hurda malzemelerini teslim edebilir. Sizlerden aldığımız malzemeleri şöyle listeleyelim;

Çıkma Kapı ve PVC Hurda

Evinizde ya da iş yerinizde orijinale yakın tüm boyutlardaki PVC kapı ve pencerelerinizi almaktayız. Bu ürünleri alırken uzman ekiplerimiz profesyonel şekilde vermek istediğiniz ürünleri söker. Sonrasında ise uygun fiyatlara tüm malzemeleriniz satın alınır. Ayrıca çıkma malzemelere ihtiyacınız olduğunda Pendik hurdacı arayışı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kablo Hurda

Firmamızda ses ve HDMI kablolarınızla birlikte alüminyum, bakır ve kurşunla kaplı tüm kablolarınızı alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Tel sıyırma için tüm malzemelerinizi çevre dostu uygulamalarla kendi tesislerimizde yeniden kullanıma sunuyoruz. Tüm kablo hurdalarınız için hemen müşteri hizmetleri yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

Bakır Hurda

Demir dışındaki metaller de yüksek hurda değerine sahiptir. bu yüzden geri dönüştürülmeye değer olan diğer maden olan bakır ürünlerinizi de değerinde alıyoruz. Sizler de geri dönüştürülmeye uygun olan tüm bakırlarınızı değerinde almamız için bizden randevu alabilirsiniz. Tüm bakır ürünlerinizi değerinde nakit olarak alıyoruz. Tüm bakırlar çevre dostu çalışma alanlarımızda kullanım için geri dönüştürülmektedir.

Alüminyum Hurda

Alüminyum günümüzde en değerli hurdalardan biridir. Bu yüzden sizler için Pendik hurda hizmeti vererek alüminyum hurdalarınızı da alıyoruz. Demir dışında birçok sanayi kolunda kullanılan alüminyum her türlü malzemeniz teslim alınmaktadır.  Yüksek hurda değerine sahip olan alüminyum tüm malzemelerinizi değerinde alarak kendi tesislerimizde geri dönüştürüyoruz. Fiyatlandırma konusunda da en yüksek alüminyum alım değerleri üzerinden işlem yapılacaktır.  Hemen bize ulaşarak tüm hurdalarınız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Demir Hurda

Hurdacı dediğimizde akla ilk gelen malzemeler demirdir. Bu ürünleri teslim ederken miktarı önemli değildir. Çünkü geniş araç filomuz ve yüksek kapasite tesislerimizle Pendik’te bulunan her ölçekte demirinizi geri almaktayız.  Ticari ya da endüstriyel alanlarda kullanılan tüm demirleri çeşidine göre alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.
Yaşam alanlarınızda fazla demirler gereksiz yer kaplamasın. Sizi temizleme ve barındırma maliyeti ve iş yükünden kurtarmak için uzman ekiplerimizle her türlü demirlerimizi sahanızdan alıyoruz ve kendi tesislerimizde işliyoruz. Tüm demir hurda alımı ödemelerimiz yerinde ve değerinde peşin olarak yapılmaktadır.

Plastik Hurda

Son zamanlarda geri dönüşüm işlemlerinin önemi daha çok fark edilmiştir. Bu yüzden her türlü hurda ya da atık plastik maddeler geri dönüşüm tesislerinde yeniden kullanıma kazandırılmaktadır. Pendik hurdacılar tüm plastik ürünlerinizi ayrıştırma temizleme işlemini profesyonel şekilde tesislerinde yerine getirmektedir.

Plastik atıklar geri dönüştürüldüğünde yeniden kullanılabilir bir malzeme haline gelir. Yani bu maddeleri yeniden işleyerek kullanabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçerek baskı ve presleme işlemleriyle birlikte doğrama ya da parçalama işlemleri yaptırabilirsiniz. Ayrıca tesislerimizde sizin ihtiyaçlarınıza göre müdahaleler de yapılmaktadır.

Değerinde Hurda Alımı

İstanbul’da hurda ve geri dönüşüm sektöründe büyük bir fiyat farklılığı vardır. Sizler farklı firmalardan birbiriyle uyuşmayan fiyat teklifleri alabilirsiniz. Ancak Pendik’te faaliyet gösteren firmamız değerinde hurda alımı yapmaktadır. Tüm fiyatlandırma işlemlerimiz piyasa ortalamasının üzerinde değerlerle yapılmaktadır.
Hurda alımlarında değerlendirmemiz ürün yapısına göre değişmektedir. Birim fiyatlarımız hurda türünüzün değerine göre belirlenmektedir. Bu yüzden öncelikle ekiplerimizin ölçüm yapmasını beklemelisiniz. Verdiğimiz tekliflerde fiyat sabittir. Yani ürününüz arttıkça birim fiyatımız azalmaz. Size özel fiyat tekliflerimizi öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pendik Ücretsiz Hurda Ölçümü

Hurda teslim ederken ölçüm hayati öneme sahiptir. Çünkü birçok firma gelişigüzel yuvarlamaya dayalı ölçüm yapar. Bunun dışında kaliteli ölçüm araçları kullanılmadığı için teslim etmek istediğiniz hurdalar tam net değerinde ölçülmez. Bu durumun önüne geçmek için ekiplerimiz en hassas ölçme araçlarıyla çalışır. Yani hurdalarınız ne kadar olursa olsun uygun bir ölçe aracıyla tartılarak değerinde alınır. Ayrıca tüm ölçümlerimiz ücretsiz olarak adresinizde yapılmaktadır.
İstediğiniz hurdayı verdiğiniz zaman sizlere hemen nakit ödeme yapılacaktır.

Pendik Geri Dönüşüm Tesisleri

Geri dönüşüm sektörü ya da diğer bilinen yapısıyla hurdacılık sektörü ülkemizde bambaşka bir boyuta gitmiştir. Günümüzde çok teknolojik ve çevre dostu uygulamalarla kullanmadığınız eşyalar tekrar kullanıma kazandırılmaktadır. Pendik geri dönüşüm tesisleri içinde sizler için fazlalık olan her türlü hurda ve geri dönüştürülebilir malzemeleri yeniden kullanıma kazandırıyoruz.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onay almış olan tesislerimizde tüm geri dönüşüm işlemleri çevreye zarar vermeyecek şekilde gerçekleşir. Tesislerimizdeki işlemler doğa dostu uygulamalardır. Sizler de hem fazlalık malzemelerinizden kurtularak bunları nakde çevirebilir hem de gelecek kuşaklara daha temiz ve kullanılabilir bir dünya bırakabilirsiniz.

Pendik Bina Yıkımı

 Pendik hurdacı olarak hizmet veren firmamız,  sizler için bina yıkım hizmeti de vermektedir. Binalarınızın konumlarını dikkate alarak gerekli raporları hazırlayarak risk analizinize göre elle yıkım, makineli yıkım ya da uzun mesafeli yıkım işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Pendik’te bulunan tüm binaların durumunu göz önüne alarak gerekli tedbirleri alıyor ve sulama yaparak çevreye güvenli şekilde yıkım işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca iş sağlığı ve güvenliğini de sağlayarak yıkım işlemi sırasında bir sorun çıkmaması adına çalışıyoruz.

Pendik bina yıkımı çalışmalarımızda isteğinize bağlı olarak binanızda bulunan tüm pencere ve kapılar için özel söküm hizmetleri vermekteyiz. Tüm PVC kapı ve pencerelerinizi en uygun fiyatlarla satın alıyoruz.  İsterseniz yıkım işleminden sonra çıkan malzemeleri bize satabilir isterseniz de binadan çıkan hurdaya karşılık gelecek şekilde ücretsiz yıkım işlemi yaptırabilirsiniz.
Yıkım işlemlerimizde ölümcül tehlikelerin önüne geçebilmek amacıyla tüm önlemleri almaktayız. Ekiplerimiz beton ve taş parçalama sertifikalara sahiptir. Değeri yüksek geri dönüşüm malzemeleri de ayrıştırılarak yıkım işlemlerimiz yapılmaktadır. Her türlü binanın yıkım sürecinde bizlere başvurabilirsiniz.

Firmamızdan hurda verme, geri dönüşüm ve bina yıkımı gibi birçok konuda hizmet alabilmek için hemen bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Müşteri hizmetleri departmanımız sizlere Pendik hurdacı hizmeti veren firmamızın tüm fiyat ve hizmet bilgisini sunmaktadır. Firmamız Pendik ilçesinde her bölgeye hizmet sağlamaktadır. Tüm destek işlemleri için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

10
General Discussion / Kartal Hurdacı
« : Aralık 07, 2019, 02:18:44 ÖS »
Kartal Hurdacı

Evinizde kullanmadığınız eşyalar artık sizler için çok büyük sorun olmaya başlayabilir. Eşyalarınızı evinizde koyacak yer bulamayabilirsiniz. Bu yüzden de kullanılması artık güç olan eşyalarınızdan kurtulmanız gerekir. Ancak hurdacılar sayesinde bu eşyalarınızdan da kurtulabilirsiniz.  Büyük şehirlerde küçük evlerde yaşayanlar artık kullanmadıkları farklı eşyaları hurdacılara verebilirler. İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşıyorsanız eski eşyalar sizin için sorundur.

 Kartal hurdacı arayışı içindeyseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Evinizde var olan küçük ya da büyük tüm istemediğiniz eşyaları değerinde alıyoruz. Ayrıca hurdacı dediğinizde sadece demir ya da alüminyum gibi malzemeleri düşünmeyin. Plastik ve atık kapsamında olan ürünler de evinizden alınmaktadır. Tabii bu ürünlerin belli bir değerde olması gerektiğini ifade edelim.
Her türlü fazla eşyanızı bize teslim edebilirsiniz. Ekiplerimiz evinize gelerek hemen tüm eşyalarınızı almaktadır. Size taşıma ya da nakliye gibi zorluklar çıkarmadan tüm istemediğiniz eski eşyalarınızdan kurtularak yaşam alanlarınızı boşaltmak ve vadesi dolan ürünlerden para kazanma fırsatını sunuyoruz.

Kartal Hurda Alımı

Kartal’ın her yeri için hurda alımımız söz konusudur. Sizlerden aldığımız hurda türleri hakkında bilgi verelim;

Paslanmaz Hurda

Evinizden, binalarınızda, inşaatlardan ya da iş yerinden her türlü paslanmaz hurdanızı alıyoruz. Paslanma özelliği olmayan hurdalar biraz daha değerli ürünlerdir. Bunlar genelde çelik, talaş ve boru gibi malzemelerdir. Tüm paslanmaz hurdalarınız değerinde size ödenmektedir.

Demir Hurda

Hurdacılık dediğimizde akla ilk gelen malzemeler demirdir. Kartal hurda arayışınız sonunda her türlü eski demir malzemelerinizi alıyoruz. Beyaz eşyadan demir borulara, eski oyuncaklardan her türlü demir malzemeye kadar tüm eşyalarınız evinizden teslim alınır. Demirlerinizin fiyatları piyasa ortalaması ve üzerinde sizin yanınızda hesaplanır ve sizlere nakit ödeme yapılır.

Kablo Hurda

Firmamız her türlü kablonuzu da almaktadır. Bakır ve çelik yapıya sahip tüm kablolarınızı her uzunlukta alıyoruz. Özellikle inşaat alanlarında fazla kalan kabloları sizlerden alarak değerlendirmenize yardımcı oluyoruz.

Naylon Hurda

Naylon fazlanız varsa bunları atacak bir alan bulmakta zorlanabilirsiniz. Bunun için sizlere yük olan tüm naylon hurdalardan kurtuluyoruz. Poşet ve diğer tüm naylon eşyalarınızı bizimle iletişime geçerek almamızı sağlayabilirsiniz. Her türlü naylon hurdanızı değerinde Kartal’ın her noktasından teslim alıyoruz.

Alüminyum Hurda

Bir hurda satımında en çok değer kazanan ürünlerden biri de alüminyum hurdalardır. Bu hurdalarınızı da sizlerden değerinde satın alıyoruz.  Kartal hurdacılar olarak hizmet veren şirketimiz  tüm alüminyum hurdalarınızı en yüksek fiyatlarla evinizden ya da gösterdiğiniz noktadan satın almaktadır.

Sarı Hurda

Sarı hurdalar günümüzde her alanda kullanılan değerli metallere verilen isimdir. Sizlerin her türlü değerli hurdasını satın alıyoruz. Firmamız Kartal’ın her noktasında her türlü sarı hurdanızı en yüksek fiyatlarla satın almaktadır.  Su saati, vana, musluk ve radyatör gibi her türlü sarı hurdanızı alıyoruz.

Yüksek Fiyatlı Hurda Alımı

Günümüzde hurda endüstrisi büyük bir gelişme göstermiştir. Sizler de kullanılmayan ve geri dönüşümü olan ya da olmayan tüm ürünlerinizi bizimle yeniden değerlendirebilirsiniz. Kartal hurdacı olarak hizmet veren firmamız şehrin her yerinde sizler için hurda alım hizmeti vermektedir. Hurda alımında en önemli detaylardan biri fiyatlardır.

Ülkemizde hurda fiyatları değişkenlik gösterir. Genelde kilo hesabıyla alım yapılır. Firmamızın birim fiyatları ortalamanın üzerindedir. Yani bize satacağınız tüm hurdalar değer kaybetmez. Ayrıca ödemenizi de peşin alırsınız. Her türlü hurdaya konu olabilecek malzeme tarafımızca alınarak değerlendirilmektedir.
 
Arayın Gelelim!

Her türlü hurda malzemesini verebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimize ulaşarak hemen bizlerden randevu alın. Personellerimiz Kartal’ın her yerinde sizler için adresinize kadar gelmektedir. Sonrasında yapılan incelemeyle her türlü hurda malzemeniz teslim alınmaktadır. Aradığınızda en kısa süre içinde verdiğiniz adrese geliyoruz.

Adresinize gelen ekiplerimiz ölçüm işlemlerini de yanınızda yapmaktadır. Telefonda bizimle görüştüğünüzde Kartal hurdacı fiyat listesi hakkında bilgi almak için talepte bulunabilirsiniz. Fiyatlarımız piyasa ortalaması üzerinde verilmektedir. Ayrıca fiyatlandırmalarımız ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Ancak size telefonda ölçüm yapmadan genel bir fiyat göremiyoruz.
 
Ücretsiz Hurda Tespiti

Firmamıza her türlü hurda malzemesini verebilirsiniz. Telefon numaramız üzerinden bize ulaştığınızda ekiplerimizden randevu alabilirsiniz. Ücretsiz hurda tespiti hizmetimiz kapsamında ekiplerimiz verdiğiniz adrese gelir. Bize teslim etmek istediğiniz malzemelerin girdiği sınıf belirlenir. Sonrasında size verilen fiyatlandırma listesi üzerinden fiyat tespiti yapılır.

Hassas Ölçüm ve Nakit Ödeme

Bir hurda satım işleminde en önemli detay ölçümdür. Çünkü birçok firma ölçüm işlemini hassas ölçme araçlarıyla yapmaz. Bu yüzden ortalama bir hesap çıkar ve genelde satış yapan kişi zararlı çıkar. Bu süreçte firmamız en hassas ölçme araçlarıyla ölçmektedir. Bu sayede ölçümlerimiz tam değerinde yapılmaktadır. Küsuratlı değerler için de size ödeme yapılır.

Kartal hurdacı olarak bizler fiyat hesaplaması yaptıktan sonra her miktarda hurdalarınızı alıyoruz. Çok az ya da yüklü miktarda her türlü hurdaya konu olabilecek malzemelerinizi hemen almaktayız.  Hurda satımında en önemli aşama ödemedir. Çünkü alt yapısı yeterli olmayan firmalar sizlere büyük ödemeler yapamazlar. Ancak firmamız tüm hurdaların değerini hemen nakit olarak sizlere ödemektedir.

Doğa Dostu Hurda Alımı

Firmamız doğa dostu olarak çalışmaktadır. Sizin yaşam alanlarınızda yer kaplayan her türlü hurdaya konu olabilecek malzemeleri özenle topluyoruz. Bu sayede sizlerin fazlalıklarınızdan kurtulmanızı sağlarken bir yandan da bu işten para kazanmanıza olanak tanıyoruz. Bizimle çalıştığınız süre içinde her türlü hurda malzemenizi aldığımızı ifade edelim.

Tesislerimizde hurdalarınız çevreye zarar vermeden işlenmektedir. Geri dönüşüm sürecinde tamamen çevreyi kirletmeden doğaya zarar verecek malzemeleri yeniden kullanabileceğiniz şekilde size sunuyoruz. Geri dönüşüm tesislerimiz Kartal hurda alımı yapılan bölgelerdeki tüm malzemelerinizin dönüşümünde hizmet vermektedir.

Kartal Hurda Alımı

Kartal bölgesine yaşayanlar ve İstanbul Anadolu yakasındakiler için tüm hurdalarınız değerinde alınmaktadır. Ekiplerimiz verdiğiniz adrese en kısa zamanda gelerek tüm hurdalarınızı incelemektedir. Sarı hurda, bakır, demir, çelik ve alüminyum gibi her türlü malzemeniz ekiplerimiz tarafından alınmaktadır. Sizlere bu süreçte hiçbir zorluk çıkarmıyoruz.

Yaşam alanlarınızda bulunan fazlalık hurda ürünlerini kirlilik oluşturmayacak şekilde teslim alıyoruz. Tamamen profesyonel ve temiz çalışan ekiplerimiz teslim etmek istediğiniz tüm malzemeleri hemen kamyonlarımıza yüklemektedir. Sonrasında tüm hurdalar merkezlerimize gelerek hemen geri dönüşüm süreci başlamaktadır.

Kartal Yıkım Moloz ve Hafriyat Alımı

İstanbul’da en büyük sorunlardan biri eskiyen binalardır. Bu yüzden devlet tarafından başlatılan yenilenme projeleriyle dönüşüm başlamıştır. Kartal’ın birçok bölgesinde de bu yönde çalışmalar yapılmaktadır. Kartal hurdacı hizmeti veren firmamız bu süreçte sizlere yıkılan alanlarınızdan gelir elde etme fırsatı sunmaktadır. Yıkım işlemi sırasında ortaya çıkan hafriyat, moloz ve diğer malzemelerin tamamı tarafımızca alınmaktadır.

Kartal yıkım moloz ve hafriyat alımı hizmetimiz için hemen bizimle iletişime geçin. Yıkılan binanızda ortaya çıkacak olan tüm malzemeleri hemen alıyoruz ve paranızı nakit teslim ediyoruz. Ayrıca bu alandan çıkan her türlü bakır ve demir malzemelerini de teslim alıyoruz.

Kartal’da bulunan hurdacılar arasında bulunan firmamızla hemen iletişime geçerek tüm fazlalık eşyalarınızı ve kurtulmak istediğiniz eski ürünlerinizi teslim edebilirsiniz.11
General Discussion / Sakarya petek temizleme
« : Kasım 29, 2019, 01:49:08 ÖÖ »
Petek temizleme kalorifer sisteminizde üç yılda bir yapılması gerekmektedir. Özellikle kış aylarının yaklaşması, doğalgaz kullanımını artırmakta ve insanlar ekonomik olarak ısınmanın çarelerini aramaktadır.

Petek temizleme kombi servislerinin para kazanmak için uydurduğu, ürettiği bir işlem değildir. Önemini bilmeyen insanlar tarafından petek temizleme gereksiz ve lüzumsuz bir işlemmiş gibi bahsedilir. Ancak işin uzmanları tarafından yapılan ölçüm ve testlerde petek temizleme işlemi kombinizin ömrünü uzattığı gibi daha verimli çalışmasını sağlamakta ve evinizin veya işyerinizin daha hızlı ısınmasını sağlayarak enerji tüketimi sağladığı için ekonomik olarak katkı sağlamaktadır. Petek temizleme işlemi için ödenen küçük miktar kısa sürede kendisini amorti ettiği gibi çok daha fazlasının cebinizde kalmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle petek temizleme ihmal edilmemesi gereken bir işlemdir.

Petek Temizlemenin Avantajları
 • Yakıt tasarrufu sağlar. Çünkü yapılan temizleme işlemi sayesinde kombiniz daha verimli çalışır ve daha az doğalgaz kullanımı ile daha hızlı bir şekilde petekleriniz ısınır. Böylece ekonomik olarak artıya geçmiş olursunuz.
 • Peteklerin dengeli ve daha hızlı ısınmasını sağlar. Çünkü peteklerdeki kir petek içindeki suyun akışını yavaşlatır. Bu ise kombinizin daha fazla enerji tüketerek peteklerin daha yavaş ısınmasını sağlar. Ancak petek temizleme işlemi sayesinde bu sorun ortadan kalkar.
 • Kombi ve kalorifer tesisatınızın ömrünü uzatır. Bunun ekonominize olan desteği ortadadır.
 • Kombinizin gürültüsüz ve daha rahat, ekonomik çalışmasını sağlar. bu ise kombinizin ömrünü uzatır. Böylece daha rahat çalışan kombi aynı zamanda daha ekonomik çalışmaktadır.

Petek Temizleme Nasıl Yapılır

Öncelikle Sakarya Petek Temizleme olarak bizimle irtibata geçtiğinizde müsait olduğunuz bir zaman için randevu verilir. Randevu saatinde uzman ekiplerimiz gerekli olan tüm ekipmanları ile birlikte petek temizleme için hazır bulunur ve petek temizleme için profesyonel anlamda çalışmaya başlarlar.
 • Yapılacak olan ilk iş petek tesisatınızın vanaları kapatılarak sistemde herhangi bir arıza, kaçak durumu varsa gözden geçirilir ve sistemde herhangi bir arıza veya kaçak tespit edilirse öncelikle o arıza giderilir.
 • Bütün kontroller yapıldıktan sonra petek temizleme makinesi banyo veya WC gibi ıslak zemine kurulur. Eğer bu alana yakın kalorifer peteğiniz yoksa sorun değildir, çünkü ekiplerimizin kirli suyu buraya taşıyacak boruları bulunmaktadır. Böylece evinizde herhangi bir kirlenme durumu olmaz.
 • Petek temizleme işleminde uzman ekiplerimiz ev sahipleri kadar hijyene önem verirler. Evinizin herhangi bir alanı kirletilmeden bütün işlemler tamamlanır.
 • Bu titizlikle petek temizleme işlemi iki aşamadan olmak üzere başlatılır;
 • Aşamada kalorifer petek sisteminin üst boru sistemi temizlenir.
 • Aşamada ise kalorifer petek sisteminin alt boru sistemi temizlenir.
 • Petek temizleme işleminin iki aşamadan oluşmasının nedeni, ilk aşama kombi petek sistemine aittir ve burada kir, çamur ve çeper tarzı pislik olur ve ayrı temizlenmesi gerekir.
 • Petek temizleme işlemi normal şartlarda 1 – 2 saat aralığında tamamlanmaktadır. Ancak bu süre sistemde tespit edilen olası bir arıza nedeniyle uzayabilir. Böyle bir arıza olmadıktan sonra uzun süren bir işlem değildir.

Petek temizleme işlemi evde kendi başınıza yapılabilir mi?

Petek temizleme işlemi profesyonellik gerektiren bir iştir. Bunun için yüksek teknolojiye sahip uygun petek temizleme cihazına ihtiyacınız olacaktır. Burada kullanılacak olan cihazın uygunluğu büyük önem taşımaktadır. Örneğin basınç değeri 2 BAR’dan daha yüksek olan bir cihazla yapacağınız temizleme işlemi kombinize zarar verecektir. Bu durumda ise petek temizliği yapıp ekonomik tasarruf sağlamaya çalışırken daha büyük masraflarla karşı karşıya kalma durumu söz konusudur. Bu anlamda doğru cihazın doğru şekilde kullanılması profesyonellik gerektiren bir husustur.

Petek temizleme uzman ekipler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Sakarya petek temizleme uzman kadrosu, güler yüzlü ekibi ve profesyonel cihazları ile sizlere ekonomik, hızlı ve kaliteli petek temizleme hizmeti vermektedir.

Peteklerinizin daha temiz, böylece kombinizin uzun ömürlü ve daha verimli çalışmasını sağlayarak yakıt tasarrufu sağlamak ve ekonominizi daha güçlü tutmak istiyorsanız Sakarya Petek Temizleme tercih etmelisiniz.

Kombi Bakımı ve Petek Temizlemede Kaçırılmayacak Kampanya

Petek temizleme elbette yapılmalıdır. Ancak petek temizleme ile birlikte kombi bakımı da yapılırsa en doğru tercih yapılmış olur. Petekler temizlenmiş kombi bakımı yapılmamış olursa bu durumda kombi peteklerin beklentisi şeklinde çalışma kapasitesinde olmaz. Kombi bakımı yapılmış petek temizliği ihmal edilmiş olursa da kombi verimli petekler kirli yine bir dengesizlik söz konusudur ve istenilen netice yine tam olarak alınmaz. Bu nedenle kombi bakımı ve petek temizleme beraber yapılırsa en doğru karar ve tercih olur. Bu bağlamda Sakarya Petek temizleme kombi ve petek temizleme için kaçırılmayacak teklif sunmaktadır;

 • Kombi temizleme ve Petek Temizleme kampanyalı fiyatı sadece 200 TL’dir.
 • Sadece Petek Temizleme 150 TL
 • Sadece kombi bakımı ise 80 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Kış yaklaşırken hem petek temizleme hem de kombi bakım hizmetinden yararlanarak kışı keyifli, rahat ve ekonomik geçirebilirsiniz.
Kombi temizleme ve petek temizleme keyfi bir işlem değil, kombi ve petek tesisatı için gerekli zaruri bir işlemdir. Doğalgaz ve kombi sistemlerinin konforu tartışılmazdır ancak bu kadar bakım yaptırılmak zorundadır. Zamanında bakımları yapılamayan yıllarca konforu devam eden bir sistem yoktur.
Bu sistemler bakımları zamanındada yapıldığında size konfor sağlayacak sistemlerdir. Bu nedenle siz de kombi bakımı ve petek temizleme işlemini geç kalmadan uzman personelimize yaptırınız.

SAKARYA PETEK TEMİZLEME

Semerciler, Sait Faik Sk. No:30, 54100 Adapazarı/Sakarya
0264 606 01 52

12
General Discussion / Hayvan Sahiplenmek İsteyenlere
« : Kasım 23, 2019, 01:06:16 ÖÖ »

Evcil hayvanlar insanoğlunun en samimi dostlarındandır. hayvan edinmek isteyenler sokaktan kedi, köpek gibi hayvanları bulabilirler. Fakat sokaktan eve alınan hayvanlarda çeşitli rahatsızlıklar olabilir. Aile fertlerine bulaşma riski olduğundan hayvan sahiplenirken dikkatli olunmalıdır. Hayvango sitesi ücretli ve ücretsiz evcil hayvan sahiplendirme yayıncılığı yapan bir medya kuruluşudur. Site asla hayvan satışı veya sahiplendirmesi yapmaz.
Hayvango, 11 Kasım 2019 tarihinde kurulmuştur. Kullanıcılar tarafından verilen ilanları yayınlamaktadır. İlanların içeriğindeki bilgi, görselin gerçekliği, güvenilirliği, orijinalliği ve doğruluğu veren kişiye aittir. Site ilanın verilerek sahiplenmek veya almak isteyen kişileri satıcılarla buluşturmaktadır. Sitenin hayvan kategorilerinde kedi, köpek, kuş, balık, kemirgen, kümes hayvanları ve diğer hayvan türü seçenekleri vardır.

13
General Discussion / Açık Köklü Fidanlar
« : Kasım 22, 2019, 12:03:36 ÖÖ »
Açık Köklü Fidanların Çeşitleri?

Fidan; ağaç veya ağaççıkların yeni yetişme halindeki durumudur. Meyve ağaçları, orman ağaçları ve süs bitkileri fidanları olmak üzere çeşitli kategorilere ayrılırlar. Firma, meyve fidanları yetiştiriciliği yapmaktadır. İnternet sitesi üzerinden badem, ceviz, zeytin, asma, erik, elma ve kiraz fidanlarının satışı yapılmaktadır. Ekim ayından başlayarak mart ayının sonlarına kadar devam eden kış sezonunda dikilmek üzere Açık köklü fidanlar  yetiştirilir.
Açık köklü fidanlar 6 aylık süre içinde dikilir. Bazı bölgelerde bu sezon uzayabilir. Kış sezonu yıla ve bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Satın alınan fidanlar adrese teslim edilir. Nakliye sırasında açık köklü fidanların kökleri özel ilaçlı su içindedir. Fidanlar uyku dönemindedir. Bu dönemde suları çekilir. Özel ilaçlı su fidanın nemli olmasını sağlar.
14
General Discussion / Sesli ve Kameralı Sohbet
« : Ekim 29, 2019, 08:16:20 ÖS »
Site adı: Sesli ve Kameralı Sohbet
Site Adresi: https://kameralisohbetodalar.com/
Site Açıklaması:

Kameralı sohbetin günümüzde popülaritesinin artmasının en büyük sebepleri arasında internetin yaygınlaşması geliyor. Günümüz genç ve yetişkin kitlesi artık arkadaşlık ilişkilerini sesli ve kameralı sohbet sayesinde internet üzerinden gerçekleştirebiliyor.
 
Sesli ve kameralı sohbet her ne kadar yaygın olsada asosyal yetişkin ve genç kitlesi kendilerinde güven bulamadıklarından dolayı anonim chat odalarına katılıyorlar bu aşamadan geçtikten daha sonra sesli ve kameralı sohbet odalarına katılarak çevresindeki insanlarla haşır neşir olup tamamen sosyal dünyasını bu platforma kurmak için adımlar atıp bu kitlenin bir parçası haline geliyorlar.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan sesli ve kameralı sohbet odalarına ulaşmak artık daha kolay ve daha kullanışlı hale getirilmiş, internet üzerinde sörf yapan tüm kullanıcıların ilgisini üstüne çekerek kameralı sohbet yaygın hale gelmiştir.

15
General Discussion / Düğün Fotoğrafı Çekiminde Yeni Trendler
« : Ekim 22, 2019, 01:09:10 ÖÖ »
Düğünler bizim en özel anlarımız arasında yer aldığı için; böyle zamanları ölümsüzleştirmenin yollarını ararız. Bu kapsamda düğün fotoğrafı çekimi mükemmel bir seçenek olarak karşımıza çıkar. Zira bu işlem sayesinde düğünlerdeki mutlu anlarımızı ölümsüzleştirerek; çok sonraki yıllara aktarmamız da mümkün olmaktadır. Tabi ki her dönemin kendine has birtakım düğün fotoğrafı çekimine dair yeni trendler oluşmaktadır. Kimisi kış mevsimine özgü düğün fotoğraflarını tercih ederken; kimisi de doğayla iç içe olan formatları tercih etmektedir.

Yine duygusallığı ön plana çıkartan ve romantik bir format özelliğine sahip olan düğün fotoğrafı çekimine yoğun bir ilgi gösterildiği gibi daha neşeli formatlarda düğün fotoğrafı konseptlerin geliştirildiği de bilinmektedir. Bu noktada elbette ki profesyonel bir hizmet satın almak beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir.Bu kapsamda https://dugunfotograficektirmek.wordpress.com/ internet sitesinin mükemmel seçenekleri sunduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Sayfa: [1] 2